Akumulační nádrže

Podmínky použití

Děkujeme za Váš zájem používat a nakupovat akumulační nádrže na našich webových stránkách. Pokud máte jakékoliv dotazy, připomínky, stížnosti či požadavky, kontaktujte nás. Jsme tady abychom Vám poradili a pomohli!

Nákup zboží

Informace

Informace a ceny na stránkách se snažíme udržovat aktuální, ale občas se mohou vyskytnout nějaké chyby. Proto je prosím berte jako orientační a v případě, že chcete mít jistotu, kontaktujte nás a informujte se u nás. Většina chybných objednávek je způsobena nepozorností při objednávce. Snažíme se zákazníky na často opakující se chyby upozornit, bohužel nedokážeme vyfiltrovat všechny chybné objednávky.

Způsob objednávky

Objednávat můžete dvěma způsoby:

  • vyplněním formuláře, který naleznete na stránce Objednávka
  • kontaktováním a zasláním objednávacích údajů. Naleznete je na stránce Kontakt

Možnosti platby

Objednané zboží můžete uhradit dle vašeho výběru:

  • Předem bankovním převodem
  • Dobírkou

Záloha

V případě, že objednanou akumulační nádrž je třeba vyrobit a není běžně prodávaným či speciálním typem anebo přesahuje-li celková hodnota objednávky určitou částku, můžeme po Vás požadovat zálohu. Její výše je běžně 15% z celkové částky speciální akumulační nádrže anebo celkové objednávky.

Zálohu je třeba uhradit před zadáním akumulační nádrže nebo příslušenství do výroby. V případě, že zboží nebude Vámi převzato a nebudete o výrobek jevit zájem, může záloha propadnout na úhradu nám vzniklých škod.

Záloha slouží jako nástroj pro zodpovědný výběr akumulační nádrže. Vybírejte prosím pečlivě a v případě nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Dodání a převzetí zboží

Doba dodání je otázkou dohody. Předem Vás informujeme o době dodání a máte možnost o její změnu. Pokud i přes svůj souhlas s datem a časem dodání zboží z jakéhokoliv důvodu opakovaně nepřevezmete, přebíráte zodpovědnost za veškeré náklady spojené s dopravou Vašeho zboží.

Ačkoliv uděláme maximum, aby bylo Vaše zboží dodáno včas a podle naší dohody, dojde-li k vyjímečné či nenadálé situaci, vyhrazujeme si právo výrobek nedodat nebo dodat se spožděním. Za dodací lhůtu neručíme a neneseme žádnou zodpovědnost za Vaše náklady s tím spojené.

Do úhrady zboží, je výrobek majetkem dodavatele zboží.

Při převzetí zboží pečlivě zkontrolujte a případné nedostakty či poškození zapište do dokladu, který dopravci podepíšete.

Podmínky vrácení výrobku

Vrácení zboží

Pro odstoupení od smlouvy je potřeba, aby byla akumulační nádrž a případné příslušenství ve stavu, který umožňuje opětovný prodej vráceného výrobku. Akumulační nádrž musí být přišroubována k paletě a příslušenství zabaleno v originálním balení. Produkt nesmí jevit známky použití nebo jakéhokoliv jiného poškození.

Vyhrazujeme si právo odmítnout vrácení peněz u akumulačních nádrží a příslušenství, které bylo vráceno v neprodejném stavu. Zboží vrácené v nevyhovujícím anebo neprodejném stavu Vám může být zasláno zpět na Vaše náklady.

Akumulační nádrž a příslušenství musí být vráceno s originálním daňovým dokladem.

Nehradíme náklady spojené s dopravou vráceného zboží. V případě, že byla doprava započítána do ceny prodaného výrobku, bude Vám vrácena pouze částka bez zahrnuté ceny dopravy.

Pokud vrátíte samostatně produkt, který Vám byl prodán jako část hromadné slevy (například nákup 3 v 5% slevě), bude Vám navrácena částka bez slevy, která se na nákup v hromadné slevě vztahovala. Pokud vrátíte všechny produkty z hromadné slevy, bude Vám navrácena celá částka nákupu.

Pro navrácení zboží nás prosím nejdříve kontaktujte a odešlete nám zboží podle domluvených pokynů.

Pokud odesíláte hodnotného zboží, doporučujeme použít službu, která umožňuje sledovat stav zásilky. Nemůžeme garantovat převzetí Vámi odeslaného zboží.

Vrácení peněz

Jakmile je zboží přijato a zkontrolováno, budeme Vás o tom informovat přes jeden z Vámi poskytuntých kontaktů. V této zprávě Vás také budeme informovat o přijetí či zamítnutí vrácení zboží a peněz.

V případě, že Vaše žádost bude přijata, vrácení peněz proběhne bankovním převodem na Vámi poskytnutý bankovní účet.

 
o -->