Akumulační nádrže

Podmínky použití

Děkujeme za Váš zájem používat a nakupovat akumulační nádrže na našich webových stránkách. Pokud máte jakékoliv dotazy, připomínky, stížnosti či požadavky, kontaktujte nás. Jsme tady abychom Vám poradili a pomohli!

Nákup zboží

Informace

Snažíme se udržovat informace a ceny na stránkách co nejaktuálnější, ale občas se na nich mohou vyskytnout drobné chyby, které pak mohou mít nákladné důsledky. Proto prosím berte tyto informace pouze jako orientační a v případě, že chcete mít jistotu, kontaktujte nás a informujte se u nás. Snažíme se eliminovat často se opakující chyby a zákazníky před nimi upozorňovat upozorňovat.

Nejlepší místo, kde začít (kromě přímého kontaktu) jsou často kladené otázky.

Způsob objednávky

Přijímáme tyto způsoby objednávek:

  • vyplněním formuláře, který naleznete na stránce Objednávka
  • Zasláním potřebných údajů přes email či kontaktní formulář

Přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou se vylučuje. Požadované změny musíme akceptovat písemně přes email.

Platba

Objednané zboží můžete uhradit dle vašeho výběru:

  • Předem bankovním převodem
  • Dobírkou

Záloha

V případě, že objednanou akumulační nádrž je třeba vyrobit a není běžně prodávaným či speciálním typem anebo přesahuje-li celková hodnota objednávky určitou částku, můžeme po Vás požadovat zálohu. Její výše je běžně 15% z celkové částky produktu či objednávky.

V takovém případě je potřeba zálohu uhradit před zadáním akumulační nádrže do výroby. V případě, že zboží nebude Vámi převzato a nebudete o výrobek jevit zájem, může záloha sloužit k náhradě vzniklých škod.

Záloha slouží jako nástroj pro zodpovědný výběr akumulační nádrže. Vybírejte prosím pečlivě a v případě nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Dodání a převzetí zboží

Doba dodání je otázkou dohody. Předem Vás informujeme o době dodání a máte možnost o její změnu. Pokud i přes svůj souhlas s datem a časem dodání zboží z jakéhokoliv důvodu opakovaně nepřevezmete, přebíráte zodpovědnost za veškeré náklady spojené s dopravou Vašeho zboží.

Ačkoliv uděláme maximum, aby bylo Vaše zboží dodáno včas a podle naší dohody, dojde-li k vyjímečné či nenadálé situaci, vyhrazujeme si právo výrobek nedodat nebo dodat se spožděním. Za dodací lhůtu neručíme a neneseme žádnou zodpovědnost za Vaše náklady s tím spojené.

Do úhrady zboží, je výrobek majetkem dodavatele zboží.

Při převzetí zboží pečlivě zkontrolujte a případné nedostakty či poškození zapište do dokladu, který dopravci podepíšete.

Podmínky vrácení výrobku

Vrácení zboží

Zákazník může odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží.

Pro odstoupení od smlouvy je potřeba, aby byla akumulační nádrž a případné příslušenství ve stavu, který umožňuje opětovný prodej vráceného výrobku. Akumulační nádrž musí být přišroubována k paletě a příslušenství zabaleno v originálním balení. Produkt nesmí jevit známky použití nebo jakéhokoliv jiného poškození.

Vyhrazujeme si právo odmítnout vrácení peněz u akumulačních nádrží a příslušenství, které bylo vráceno v neprodejném stavu. Zboží vrácené v nevyhovujícím anebo neprodejném stavu Vám může být zasláno zpět na Vaše náklady.

Akumulační nádrž a příslušenství musí být vráceno s originálním daňovým dokladem.

Nehradíme náklady spojené s dopravou vráceného zboží. V případě, že byla doprava započítána do ceny prodaného výrobku, bude Vám vrácena pouze částka bez zahrnuté ceny dopravy.

Pokud vrátíte samostatně produkt, který Vám byl prodán jako část hromadné slevy (například nákup 3 v 5% slevě), bude Vám navrácena částka bez slevy, která se na nákup v hromadné slevě vztahovala. Pokud vrátíte všechny produkty z hromadné slevy, bude Vám navrácena celá částka nákupu.

Pro navrácení zboží nás prosím nejdříve kontaktujte a odešlete nám zboží podle domluvených pokynů.

Pokud odesíláte hodnotného zboží, doporučujeme použít službu, která umožňuje sledovat stav zásilky. Nemůžeme garantovat převzetí Vámi odeslaného zboží.

Vrácení peněz

Jakmile je zboží přijato a zkontrolováno, budeme Vás o tom informovat přes jeden z Vámi poskytuntých kontaktů. V této zprávě Vás také budeme informovat o přijetí či zamítnutí vrácení zboží a peněz.

V případě, že Vaše žádost bude přijata, vrácení peněz proběhne bankovním převodem na Vámi poskytnutý bankovní účet.

V případě reklamace závady akumulační nádrže je třeba přiložit daňový doklad a protokol o zapojení vyhotovený do měsíce od zapojení akumulační nádrže.

Správa a ochrana osobních údajů

Správcem osobních údajů odeslaných pomocí těchto webových stránek je společnost Linszter s.r.o. (Dále jen "Linszter" nebo "naše společnost").

Společnost Linszter zpracovává osobní údaje, které subjekty zašlou pomocí kontaků a kontaktního či objednávkového formuláře za účelem uzavření nebo plnění smlouvy.

Pokud subjekt předal či předá společnosti Linszter osobní údaje jiných fyzických osob, je tento subjekt povinen tyto fyzické osoby informovat o zpracování osobních údajů a zajistit tak zákonnost zpracování osobních údajů. V opačném případě tento subjekt odpovídá společnosti Linszter za způsobenou škodu.

Pro více informací, aktualizaci osobních údajů či výmaz nepotřebných osobních údajů může subjekt osobních údajů požádat společnost Linszter pomocí kontaktů na těchto stránkách.